| Τύπος | Ρόλος κεραμιδιών Drive αλυσίδων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 6.7*1.6*1.3m |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος κύριου άξονα | 75 χιλιοστά |
| Ρόλος που διαμορφώνει την ταχύτητα | 15-20m/min |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| Τύπος | Αυτόματος βερνικωμένος ρόλος φύλλων στεγών χάλυβα κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή με το σύστημα |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 17 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Τύπος | Μηχανή διαμόρφωσης ρολού τζαμιού πλακιδίων |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | σχηματισμός κρύου ρολού |
|---|---|
| Χρήση | στέγη βίλας |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δύναμη (W) | Περίπου 12 KW |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 17 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Χρήση | στέγη |
| Πάχος | 0.30.6mm |
|---|---|
| Ταχύτητα | 4m/min |
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
| Σχεδιασμός | έθιμο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τους εξοπλισμούς μηχανών |
|---|---|
| ικανότητα | 2m/min |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Βερνικωμένος ζαρωμένος ρόλος φύλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πλάτος πρώτης ύλης | 1250mm |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |