| Τύπος | Μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων με αλυσοκίνητη κίνηση |
|---|---|
| Δάχος | 0.3-0.8mm |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάση εξοπλισμού | Φρέμα από χάλυβα 300H |
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250MM |
| Ικανότητα | 4m/min |
| Χρήση | Στέγη |
| Τύπος | Μηχανή διαμόρφωσης ρολού τζαμιού πλακιδίων |
|---|---|
| πάχος | 0.30.8mm |
| Πιστοποιητικό | ISO CE |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250MM |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Τύπος | Μηχανή διαμόρφωσης ρολού πλακιδίων βήματος στέγης |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2m/min |
| Υλικό του κυλίνδρου | #45 χάλυβας |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | βερνικωμένος στέγη ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| ταχύτητα | 2m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Ικανότητας | 810m/min |
| Πάχος | 0.30.8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | Ρόλος μετάλλων φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| υλικό πλάτος | 1250mm |
| Thicknes | 0.30.6mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| τύπος | βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| πλάτος | 1250 |
| πάχος | 0.30.6mm |
| ικανότητα | 2-4m/min |
| Διάσταση | 7.5*1.5*1.2m |