| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1000mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 11 σταθμοί ; Κάτω: 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| πλάτος | 1200 ΚΚ |
| κύλινδροι | 16 σειρές |
| Χάλυβας Χ | 400mm |
| Χρώμα | bule |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| παραγωγή meriod | 45days |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλική κοπή |
| Χρήση | Γκαράζ Πόρτα |
|---|---|
| Λειτουργία | αντι αέρας |
| Πλάτος | 6M |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ικανότητας | 910m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό | DX51 |
|---|---|
| Πάχος | 0,4-0,6 χιλιοστά |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Τύπος | Πλατεία |
| Εγγύηση | 1 έτος |