| τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| υλικό | ΓΠ PPGI |
| πλάτος | 1000mm |
| πάχος | 0.30.6mm |
| χρόνος ζωής | περισσότερο από 10 έτη |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Ικανότητα | 20m/min |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Ευρωπαϊκά και Αμερική |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Εργαζόμενος | 1 μόνο |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.7mm |
| Χρήση | Στέγη |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Χρήση | στέγη |
|---|---|
| παραγωγική ικανότητα | 4m/min |
| κάλυψη | 1050mm |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| αποστολή | 40GP |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής μετάλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Ασία |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητα | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 3.5T |
| Κύλινδροι | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Μηχανή μορφοποίησης κυλίνδρων |
| Υλικό | PPGI GI 1,5 mm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 15m/min |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 32 Σταθμοί τροχών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ο ρόλος 1.Main που διαμορφώνει τη μηχανή και το Η.Ε-coiler είναι nude συσκευασία (εάν χρειάζεστε, μπ |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες εργασίας |
| Υλικό | ΓΠ PPGi |
|---|---|
| ικανότητα | 2-4m/min |
| βάρος μηχανών | 4.5T |
| κύλινδροι | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 4m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | με μηχανή ρολλών |