| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 4m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | με μηχανή ρολλών |
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών χάλυβα στέγη που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| πάχος | 0.30.6mm |
| πλάτος | 1250mm |
| εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 4m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής χάλυβα που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τύπος | Trapezoid ρόλος φύλλων στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 13 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Ρόλος Knudson κήπων προηγούμενος/ρόλος μετάλλων φύλλων που διαμορφώνει τη χρήση εργοστασίων μηχανών |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 18 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 24 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Μηχανή διαμόρφωσης ρολού τζαμιού πλακιδίων |
|---|---|
| Πλάτος | 1250 |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ικανότητα | 2-4m/min |
| Διάσταση | 7.5*1.5*1.2m |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Τύπος | Μηχανή διαμόρφωσης ρολού τζαμιού πλακιδίων |
|---|---|
| Πλάτος | 1250 |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ικανότητα | 2-4m/min |
| Διάσταση | 7.5*1.5*1.2m |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |