| Παραγωγή | 8-10μ/λεπτό |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 4+4KW |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Εργαζόμενοι | 100 |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Κύλινδροι | 14 Σταθμοί |
| κατάλληλο υλικό | 1.5-2mm ((DX51 - ΓΑΛΒΑΝΙΣΜΕΝΟ/Q300-350) |
| Δομή | Τύπος στάσεων |
| Τετάρτη | 380V/50HZ/3PHASE |
| Κύλινδρος & άξονας | 45# χάλυβας με την επεξεργασία χρωμίου |
|---|---|
| Διάμετρος του άξονα | Φ70mm |
| Υλικό κοπτών | Cr12 |
| Τύπος κίνησης | Drive αλυσίδων |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| πλάτος σίτισης | 1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό πάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 24m/min |
| Διάσταση | 7.5*1.5*1.2m |
| διάρκεια ζωής | 10 χρόνια |
| Δύναμη | 4+4KW |
|---|---|
| Δομή | Τύπος στάσεων |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 10m/min |
| Κύλινδροι | 3 σταθμοί |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 80 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | Ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 5.5kw |
| Τάση | 380V 50Hz 3Phases |
| Βάρος | 3.2T-10T |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 11+15KW |
|---|---|
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κύλινδροι | 12+1 Σταθμοί κυλίνδρων |
| Τετάρτη | 380V/50HZ/3PHASE |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 90 χιλιοστά |
| Κύλινδροι | 12+1 Σταθμοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 90 χιλιοστά |
| Ονομασία | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Χρήση | Τοίχος |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40m/min |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Υλικό | GI |
|---|---|
| Ικανότητα | 8-10μ/λεπτό |
| Βάρος μηχανών | 6.5T |
| κυλίνδρους | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Μηχανή μορφοποίησης κυλίνδρων |