| Χρήση | Κορυφογραμμή ΚΑΠ |
|---|---|
| Τύπος | σχηματισμός κρύου ρολού |
| Πάχος | 0,3-0,6 χλστ |
| Ταχύτητα | 4m/min |
| Μήκος | 8,1 εκ |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Τύπος | Μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων για τοπίο |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη και τοίχος |
| Δάχος | 0.3-0.8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | Ψυχρός μηχανή ρολλών |
|---|---|
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | μόνη κλειδαριά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | τζάμια πλακιδίων ρολό μηχανή διαμόρφωσης |
|---|---|
| Πλάτος | 1220 |
| πάχος | 0,3-0,6 χλστ |
| Ικανότητα | 4m/min |
| Διάσταση | 8,5*1,5*1,2μ |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Φύλλο στεγών |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Πάχος | 0.30.8mm |
| Ικανότητας | 20m/min |
| Χρήση | Κατασκευή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ικανότητα | 40m/min |
| Δύναμη | 5.5+4+1.5KW |
| Ρόλος που διαμορφώνει την ταχύτητα | 15-20m/min |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 4KW |
| Δάχος υλικού | 0.30.6mm |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 70 χιλιοστά |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι Tianjin |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |