| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1220 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 14 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 24 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων με αλυσοκίνητη κίνηση |
|---|---|
| Δάχος | 0.3-0.8mm |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάση εξοπλισμού | Φρέμα από χάλυβα 300H |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Τύπος | Ρόλος Knudson κήπων προηγούμενος/ρόλος μετάλλων φύλλων που διαμορφώνει τη χρήση εργοστασίων μηχανών |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 18 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250MM |
| Ικανότητα | 4m/min |
| Χρήση | Στέγη |
| Τύπος | σχηματισμός κρύου ρολού |
|---|---|
| Χρήση | στέγη βίλας |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δύναμη (W) | Περίπου 12 KW |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| τύπος | βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| πλάτος | 1250 |
| πάχος | 0.30.6mm |
| ικανότητα | 2-4m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |