| Δύναμη | 5.5kw |
|---|---|
| Ικανότητα | 45μ/λεπτό |
| Γροθιά | Διαθέσιμος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | δύο σε ένας |
| Χρήση | Σύστημα ξηρών τοίχων |
| Τύπος | βερνικωμένος ρόλος επιτροπής υλικού κατασκευής σκεπής κεραμιδιών βημάτων 1100mm Ρωσία τύπος που διαμ |
|---|---|
| Πλάτος | 1250 |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Ικανότητα | 2-4m/min |
| Διάσταση | 7.5*1.5*1.2m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | δύο σε ένας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | Χρόνος ζωής |
| ταχύτητα | 0-2m/min |
| Όνομα | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Κύλινδροι | 14 Σταθμοί |
| κατάλληλο υλικό | 1.5-2mm ((DX51 - ΓΑΛΒΑΝΙΣΜΕΝΟ/Q300-350) |
| Δομή | Τύπος στάσεων |
| Τετάρτη | 380V/50HZ/3PHASE |
| Αριθμό μοντέλου | Ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 5.5kw |
| Τάση | 380V 50Hz 3Phases |
| Βάρος | 3.2T-10T |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Κορυφογραμμή ΚΑΠ |
|---|---|
| Τύπος | σχηματισμός κρύου ρολού |
| Πάχος | 0,3-0,6 χλστ |
| Ταχύτητα | 4m/min |
| Μήκος | 8,1 εκ |
| Χρήση | Κατασκευή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ικανότητα | 40m/min |
| Δύναμη | 5.5+4+1.5KW |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι Tianjin |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος κύριου άξονα | 75 χιλιοστά |
| Ρόλος που διαμορφώνει την ταχύτητα | 15-20m/min |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| Ρόλος που διαμορφώνει την ταχύτητα | 15-20m/min |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 4KW |
| Δάχος υλικού | 0.30.6mm |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 70 χιλιοστά |