| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1000mm, 1250mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1220 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 17 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Χρήση | στέγη |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 15 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Μάρκα | HC |
| Πάχος | 0.30.6mm |
|---|---|
| Ταχύτητα | 4m/min |
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
| Σχεδιασμός | έθιμο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1220mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 11Stations |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος Marerial | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος Υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1200 mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1000mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 11 σταθμοί ; Κάτω: 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |