| Κύλινδροι | 12+1 Σταθμοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 90 χιλιοστά |
| Ονομασία | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| παραγωγή meriod | 45days |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλική κοπή |
| υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 24m/min |
| Βάρος μηχανών | 3.1t |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | με μηχανή ρολλών |
| Τύπος | Ridge Roll Cap αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30days |
| Όροι πληρωμής | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 σύνολα/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
|---|---|
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Ονομασία | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15m/min |
| Δύναμη | 11+15KW |
| Χρήση | Κορυφογραμμή ΚΑΠ |
|---|---|
| Τύπος | σχηματισμός κρύου ρολού |
| Πάχος | 0,3-0,6 χλστ |
| Ταχύτητα | 4m/min |
| Μήκος | 8,1 εκ |