| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Βασικό υλικό κυλίνδρου | Cr12 |
|---|---|
| Κύλινδροι | 14 Σταθμοί |
| Δύναμη | 15+5.5Kw |
| Αξία | 45# χάλυβα |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 80 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| παραγωγή meriod | 45days |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλική κοπή |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 8-10μ/λεπτό |
| Εξουσιοδότηση | 1year |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1200 mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 11Stations |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος | φύλλο οροφής από γυαλισμένα πλακάκια |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πλάτος πρώτης ύλης | 1250 χιλιοστά |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες μετά από να στείλει |
| Τύπος κεραμιδιών | Χάλυβας |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 5.5kw |
| Τάση | 380V |
| Βάρος | 4.5T |
| Έλεγχος | Έλεγχος υπολογιστών PLC |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Υλικό idth | 1250 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Χρήση | Στέγη βημάτων |
|---|---|
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Χρόνος ζωής | 10 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Χρώμα | όπως σας απαιτήστε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλικό |
| καθιερώστε το έτος | since1996 |