| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| ταχύτητα | 2m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πλάτος υλικού | 1250 χλστ |
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1200 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πλάτος υλικού | 1220 χλστ |
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πλάτος υλικού | 1220 χλστ |
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 16 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Τύπος | Υψηλής αντοχής και βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών σίτισης 1220,1250mm πλάτος που διαμορφώνει τη μηχαν |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 10 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Βάρος | 3.2T |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1250 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |