| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
|---|---|
| Υλικό | PPGI, ΓΠ |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ | Ανάγκη 1 πρόσωπο |
| Ικανότητας | 210m/min |
| Βάρος | 6t |
| Χρήση | κατασκευή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.30.5mm |
| Ικανότητα | 40m/min |
| Δύναμη | 5.5+4+1.5KW |
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
|---|---|
| μάρκα | HC |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, ο πίνακας ελέγχου συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 60days μετά από λάβετε τη συμφωνηθείσα κατάθεση. |
| Δάχος υλικού | 1.2-1.8mm |
|---|---|
| πλάτος υλικού | Προσαρμόσιμες ανάλογα με τις ανάγκες |
| Τύπος υλικού | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
| Δύναμη | 11+7.5kw |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.81.2mm |
| Διάμετρος υλικού | 930mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 22/24 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Βάρος μηχανής | 33600KG |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 45 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Μέγεθος μηχανής | 26100x2770x1430 χιλιοστά |
| Υλικό κοπτήρα | Cr12 |