| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| ταχύτητα | 2m/min |
| Όνομα | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
| πρότυπο | HC30-224-1250 |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Διάσταση | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18Stations |
| Βάρος | 8,5 τόνοι |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Τύπος | Ρόλος Knudson κήπων προηγούμενος/ρόλος μετάλλων φύλλων που διαμορφώνει τη χρήση εργοστασίων μηχανών |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 18 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2000 CE |
|---|---|
| Τύπος | βερνικωμένο φύλλο στεγών κεραμιδιών |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Κύριο πλαίσιο | χ-ακτίνα 350mm |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 810m/min |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 17 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Χρήση | στέγη |
| Τέμνουσα ανοχή | ±1mm |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
| Τύπος | Μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων με αλυσοκίνητη κίνηση |
|---|---|
| Δάχος | 0.3-0.8mm |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάση εξοπλισμού | Φρέμα από χάλυβα 300H |