| Τύπος | Trapezoid ρόλος φύλλων στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 13 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | ρόλος επιτροπής τοίχων πάχους 0.4 - 0.8mm που διαμορφώνει τη μηχανή για τον κήπο, ξενοδοχείο |
|---|---|
| Χρήση | Τείχος |
| Δύναμη μηχανών | 4+4kw |
| Ταχύτητα | 1520m/min |
| εργαζόμενος | 1-2only |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC |
|---|---|
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 8-20μ/λεπτό |
| Τύπος οχήματος | Κίνηση αλυσίδων |
| εγγύηση | 1 έτος |
| τροφοδοσία | 380V/ 3Phase/ 50Hz (προσαρμόσιμο) |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Βερνικωμένος ζαρωμένος ρόλος φύλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πλάτος πρώτης ύλης | 1250mm |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1250 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Πάνω: 12 σταθμοί, Κάτω: 17 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Ικανότητας | 18m/min |
|---|---|
| διάρκεια ζωής | 30years |
| Εγγύηση | τεχνικός για ολόκληρη τη ζωή |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Ικανότητας | 15m/min |
|---|---|
| Πάχος | 1mm |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Τύπος | Wall ρολό πάνελ αποτελούν μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1220 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 14 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1000mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 11 σταθμοί ; Κάτω: 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη και τοίχος |
| Πάχος | 0.30.8mm |
| όνομα | κανονικός μόνος ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής κλειδώματος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το κύριο μηχάνημα είναι γυμνό, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο από χαρτοκιβώτιο |