| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15m/min |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Τυλιδοποιούμενο πάχος | 0.3-0.8mm |
|---|---|
| Ρόλος που διαμορφώνει την ταχύτητα | 15-20m/min |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| λειτουργική κατάσταση | Κουμπί + οθόνη αφής Panasonic/Delta |
| Υδραυλικός σταθμός | 5.5 KW, 46# Υδραυλικό λάδι |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Κύλινδροι | 12 σταθμοί |
| κωδικοποιητής | OMRON |
| Τύπος | Μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων για τοπίο |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη και τοίχος |
| Δάχος | 0.3-0.8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | Ζαρωμένος ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.8mm |
| Ικανότητα | 20m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Φύλλο στεγών |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Πάχος | 0.30.8mm |
| Ικανότητας | 20m/min |
| πρώτη ύλη | φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Χρήση | συστήματα φύλλου οροφής |
| Προφίλ | Προσαρμοσμένη |
| κοπή methold | Υδραυλική αποκοπή |
| Τύπος | Ρόλος επιτροπής στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή με την υδραυλική κοπή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 20 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1000mm, 1250mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | Άνω μέρος: 1200 mm; Κάτω: 1220 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 12 σταθμοί ; Κάτω: 15 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |