| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15m/min |
|---|---|
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κύλινδροι | 20 |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Τέμνουσα ανοχή | ±1mm |
| Χρώμα | όπως σας απαιτήστε |
|---|---|
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλικό |
| καθιερώστε το έτος | since1996 |
| Κύλινδροι | 22 Σταθμοί |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V 60HZ 3Φάση (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1200 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 24 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Εργαζόμενος Opration | 1 |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 810m/min |
| Βάρος μηχανών | 22T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | με μηχανή ρολλών |