| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2000 CE |
|---|---|
| Τύπος | βερνικωμένο φύλλο στεγών κεραμιδιών |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος | βερνικωμένο φύλλο στεγών κεραμιδιών |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πλάτος πρώτης ύλης | 1250mm |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Χρήση | Πάνελ οροφής |
|---|---|
| Πλάτος | 1000mm |
| πάχος | 0.30.8mm |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρήση | γέφυρα πατωμάτων |
|---|---|
| Πάχος | 1.5mm |
| Ταχύτητα | 10m/min |
| Κυλίνδρου | 24 σειρές |
| Βάρος | 20T |
| Χρήση | συστήματα φύλλου οροφής |
|---|---|
| Μήκος | 1260m |
| Πλάτος | 1000 χιλιοστά |
| Πάχος | 0.30.8mm |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| υλικό ρόλων | 45# αρίστης ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | βερνικωμένο φύλλο στεγών κεραμιδιών |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Τρόπος του Drive | ενιαία αλυσίδα 1,2 ίντσας |
| Χρήση | στέγη χάλυβα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | χρόνος ζωής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Τύπος | Ηλεκτρική μηχανή στεγών μετάλλων ραφών ελέγχου μόνιμη |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 19 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |