| Τύπος | Υψηλής αντοχής και βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών σίτισης 1220,1250mm πλάτος που διαμορφώνει τη μηχαν |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 10 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Βάρος | 3.2T |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 20m/min |
| Βάρος μηχανής | 8.7 |
| Κύλινδροι | 45# χάλυβα |
| Τύπος | Εξοπλισμός σχηματισμού κυλίνδρων από φύλλα οροφής |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 810m/min |
| Βάρος μηχανών | 22T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | με μηχανή ρολλών |
| Τύπος | Τυποποιημένος ρόλος φύλλων 686mm IBR που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 16 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Παραγωγή | 812m/min |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Hebei, Κίνα (Ηπειρωτική) |
| Δύναμη (W) | 4+4kw |
| Διάσταση | 7*1.5*1.5m |
| Βάρος | 4t |
| Αριθμός Μοντέλου | Διπλό στρώμα ρολό αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνας |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 810m/min |
| Τύπος | βερνικωμένος ρόλος επιτροπής υλικού κατασκευής σκεπής κεραμιδιών βημάτων 1100mm Ρωσία τύπος που διαμ |
|---|---|
| Πλάτος | 1250 |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Ικανότητα | 2-4m/min |
| Διάσταση | 7.5*1.5*1.2m |
| Δύναμη | 4+4KW |
|---|---|
| Ικανότητα | 45m/min |
| Punching | Διαθέσιμος |
| όνομα | ωμέγα ρόλος PLC που διαμορφώνει τη μηχανή με την υδραυλική κοπή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το κύριο μηχάνημα είναι γυμνό, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο από χαρτοκιβώτιο |
| τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| πλάτος | 1200 ΚΚ |
| κύλινδροι | 16 σειρές |
| Χάλυβας Χ | 400mm |
| Χρώμα | bule |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | αυτόματο |
| Πλάτος | 2600m/4000mm |
| πάχος | 0.130.3mm |
| κάθε μήνα | 20 σύνολα |