| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων στεγών που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1250 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 10 σταθμοί ; Κάτω: 14 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1250 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Όνομα | ρόλος πορτών παραθυρόφυλλων κυλίνδρων 0.6mm που διαμορφώνει τη υψηλή ταχύτητα 380v μηχανών |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | κυλώντας μηχανή πορτών παραθυρόφυλλων |
| Πάχος | 0.6mm |
| Ανεφοδιασμός | 380V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Μετατροπέας | DELTA |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ρόλος επιτροπής τοίχων που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 15m/min |
| Συνολική δύναμη | 4+4KW |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβας |
| Μέγεθος | 6.5*1.3*1.5m |
|---|---|
| ΤΡΟΠΟΣ ΚΙΝΗΣΗΣ | Κίνηση αλυσίδων |
| Υλικό πάχος | 0.30.6mm |
| Βάρος | 4,5 τόνοι |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/3PHASE/50HZ |
| Χρώμα μηχανών | μπλε |
|---|---|
| υλικό πλάτος | 1500mm που γαλβανίζεται |
| Τύπος Μηχανής | Όροφος ρολό κατάστρωμα αποτελούν μηχανή |
| Ύφος μηχανών | Ύφος της Γερμανίας |
| πόσος κύλινδρος | 28 κύλινδροι |