| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| παραγωγή meriod | 45days |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλική κοπή |
| μοντέλο | HC30 |
|---|---|
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
| Όνομα κεραμιδιών | Μπαμπού |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Downspout αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Υλικό πάχος | 0.30.6mm |
| Διάμετρος | 100 mm |
| Τομή | Κοπή μύγα-πριονιών |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Πάχος | 0.30.6mm |
|---|---|
| Ταχύτητα | 4m/min |
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
| Σχεδιασμός | έθιμο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | δύο σε ένας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | Χρόνος ζωής |
| ταχύτητα | 0-2m/min |
| Όνομα | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | σχηματισμός κρύου ρολού |
|---|---|
| Χρήση | στέγη βίλας |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δύναμη (W) | Περίπου 12 KW |
| Μέγεθος | 28-200-800 |
|---|---|
| Τύπος διαμόρφωσης | σχηματισμός κρύου ρολού |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | υψηλής χωρητικότητας |
| Πιστοποιητικό | CE ISO |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Πλακάκια αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 4+4kw |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| υλικό των τελειωμένων προϊόντων | PPGI ΚΑΙ ΓΠ Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| η διάμετρος του άξονα | 70mm |
| το πλάτος του υλικού | ppgi 1220mm |
| το τελειωμένο ύφος προϊόντων | βερνικωμένη foming μηχανή ρόλων υλικού κατασκευής σκεπής κεραμιδιών |
| Τύπος | 34 - 151 - 908 |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Υλικό idth | 1250 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |