| Κατάλληλο υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 45μ/λεπτό |
| Βάρος | 2,5Τ |
| Υλικό κυλίνδρων | Cr12 |
| Εφαρμογή | σύστημα ξηρών τοίχων |
| Τύπος | Ρόλος Knudson κήπων προηγούμενος/ρόλος μετάλλων φύλλων που διαμορφώνει τη χρήση εργοστασίων μηχανών |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 18 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Αριθμός Μοντέλου | Διπλό στρώμα ρολό αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνας |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 810m/min |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1000mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 11 σταθμοί ; Κάτω: 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος | Ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πλάτος σίτισης | 1200mm |
| κύλινδροι | 12/15Rollers |
| χρώμα μηχανής | Bule |
| Πάχος | 0.3 - 0,6 χιλ. |
| ΤΡΟΠΟΣ ΚΙΝΗΣΗΣ | Κίνηση αλυσίδων |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ρόλος επιτροπής τοίχων που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Υλικό πάχος | 0.30.6mm |
| Μετατροπέας | DELTA |
| Κατάλληλο πάχος υλικού | 1.53mm |
|---|---|
| σταθμός σχηματισμού | 18 Σταθμοί |
| Άξονας | 45# Χάλυβας |
| Κύριο ρόλο | GCr15 φέρων χάλυβας |
| balde υλικό | CR12 |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 17 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Χρήση | στέγη |