| Κατάλληλο υλικό | PPGI, ΓΠ, αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.8mm |
| Πλάτος | Cutomized |
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | κεραμίδι στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1200 mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 11Stations |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Υλικό idth | 1250 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Κεραμίδι που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Χρήση | Στέγη |
| Δύναμη (W) | 5.5+7.5KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Roof ρολό φύλλο αποτελούν μηχανή |
| Τύπος | Ρόλος κεραμιδιών Drive αλυσίδων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 6.7*1.6*1.3m |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος | Πλατεία |
|---|---|
| Υλικό | 333mm |
| Πάχος | 0.40.5mm |
| Ταχύτητα | 810m/min |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως σας απαιτήστε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλικό |
| καθιερώστε το έτος | since1996 |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 45 Σταθμοί |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Διάμετρος του άξονα | Φ100mm |
| Συνολική ισχύς | 15+15+15+5,5KW |