| Τύπος | Ηλεκτρική μηχανή στεγών μετάλλων ραφών ελέγχου μόνιμη |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 19 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | διπλός ρόλος στρώματος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Όνομα | Διπλό στρώμα που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250MM |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Τύπος | Τραπεζοειδής ρόλος σχεδιαγράμματος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Ασία |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητα | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 3.5T |
| Κύλινδροι | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Μηχανή μορφοποίησης κυλίνδρων |
| Τύπος | διπλός ρόλος στρώματος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Όνομα | Διπλό στρώμα που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Ρόλος που διαμορφώνει την ταχύτητα | 15-20m/min |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 75 χιλιοστά |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 75 χιλιοστά |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| Τύπος | Μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων με αλυσοκίνητη κίνηση |
|---|---|
| Δάχος | 0.3-0.8mm |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάση εξοπλισμού | Φρέμα από χάλυβα 300H |
| Τέμνουσα ανοχή | ±1mm |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |