| Ρόλος που διαμορφώνει την ταχύτητα | 15-20m/min |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Κώδικας Hs | 8462219000 |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 70 χιλιοστά |
| Τύπος | Ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Thickenss | 0.30.8mm |
| ταχύτητα | 20m/min |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | βερνικωμένος στέγη ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | Μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων για τοπίο |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη και τοίχος |
| Δάχος | 0.3-0.8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| τύπος | βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| πλάτος | 1250 |
| πάχος | 0.30.6mm |
| ικανότητα | 2-4m/min |
| Διάσταση | 7.5*1.5*1.2m |
| Τύπος | Ζαρωμένος ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.8mm |
| Ικανότητα | 20m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.7mm |
| Χρήση | Στέγη |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Χρήση | στέγη |
|---|---|
| παραγωγική ικανότητα | 4m/min |
| κάλυψη | 1050mm |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| αποστολή | 40GP |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 3.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | με μηχανή ρολλών |
| Υλικό | ΓΠ PPGi |
|---|---|
| ικανότητα | 4m/min |
| βάρος μηχανών | 4.5T |
| κύλινδροι | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |