| Τύπος | Ρόλος Purlin μορφής Λ που διαμορφώνει τη μηχανή για την επιχειρηματική αστική κατασκευή |
|---|---|
| Κύλινδροι | 14 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Σύστημα ελέγχου PLC U Purlin Roll Forming Machine για αρχαίες αρχιτεκτονικές |
|---|---|
| Κύλινδροι | 14 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Trapezoid ρόλος φύλλων στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 13 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής μετάλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Μέση Ανατολή |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 75 χιλιοστά |
|---|---|
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
| Κωδικός ΕΣ | 8462219000 |
| Υδραυλικός σταθμός | 5.5 KW, 46# Υδραυλικό λάδι |
| λειτουργική κατάσταση | Κουμπί + οθόνη αφής Panasonic/Delta |
| τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τους εξοπλισμούς μηχανών |
|---|---|
| ικανότητα | 2m/min |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής μετάλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Ασία |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Εξουσία | 4+4kw |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής μετάλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Ασία |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής μετάλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Ασία |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |