| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 4m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | με μηχανή ρολλών |
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών χάλυβα στέγη που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| πάχος | 0.30.6mm |
| πλάτος | 1250mm |
| εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής χάλυβα που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη και τοίχος |
| Πάχος | 0.30.8mm |
| όνομα | κανονικός μόνος ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής κλειδώματος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το κύριο μηχάνημα είναι γυμνό, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο από χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος | Ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κύλινδροι | 11 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το κύριο μηχάνημα είναι γυμνό, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο από χαρτοκιβώτιο |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Τέμνουσα ανοχή | ±1mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
|---|---|
| Διάμετρος κύριου άξονα | 75 χιλιοστά |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Ρόλος που διαμορφώνει την ταχύτητα | 15-20m/min |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| Τύπος | Ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Ικανότητας | 810m/min |
| Πάχος | 0.30.8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Ικανότητα | 20m/min |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |