| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική περικοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 8-10μ/λεπτό |
| Δύναμη | 4+4KW |
|---|---|
| Δομή | Τύπος στάσεων |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 10m/min |
| Κύλινδροι | 3 σταθμοί |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 80 χιλιοστά |
| Τύπος | Ωμέγα ρόλος μετάλλων Purlin μορφής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα | 0-45m/min |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το κύριο μηχάνημα είναι γυμνό, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο από χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | 30days |
| Αριθμό μοντέλου | Ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 5.5kw |
| Τάση | 380V 50Hz 3Phases |
| Βάρος | 3.2T-10T |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Αριθμό μοντέλου | Ρόλος επιτροπής τοίχων αργιλίου που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλο υλικό | HRB60 ή αντίτιμο |
| Υλικό πάχος | 0.20.6mm |
| Κυλίνδρου | Αρίστης ποιότητας 45# χάλυβας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρήση | συστήματα φύλλου οροφής |
|---|---|
| Μήκος | 1260m |
| Πλάτος | 1000 χιλιοστά |
| Πάχος | 0.30.8mm |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| ταχύτητα | 2m/min |
| Όνομα | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
| πρότυπο | HC30-224-1250 |
| Τύπος | Τυποποιημένος ρόλος φύλλων 686mm IBR που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 16 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1220mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 11Stations |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |