| Δύναμη | 15KW |
|---|---|
| Ταχύτητα σχηματισμού | 2m/min |
| Υλικό λεπίδας | Cr12 |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 120 χιλιοστά |
| Κύλινδροι | 3 σταθμοί |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 45 Σταθμοί |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Διάμετρος του άξονα | Φ100mm |
| Συνολική ισχύς | 15+15+15+5,5KW |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Βάρος της μηχανής | 15.6Τ |
| Υλικός τύπος | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Υλικό πάχος | 1,5-3,0 χλστ |
| Δύναμη | 33.6+15KW |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.81mm |
| Σταθμός κυλίνδρων | 18 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Διάμετρος του άξονα | Φ70mm |
| Ειδικότητα | Καινοτόμο σχεδιασμό εξοπλισμού κατεβάσεως |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.450.6mm |
| Δυναμικότητα | 10-15m/min |
| Χρησιμοποιώντας | Υδρορροή |
| Δύναμη κινητήρα | 5.5Kw |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 13 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 400 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 16 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1250 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 13/18 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Cr12 |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 50 χιλιοστά |
| Ρολάρια | 14 Σταθμοί |
| Δύναμη | 4+4KW |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |