| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
|---|---|
| Κώδικας Hs | 8462219000 |
| Δάχος υλικού | 0.30.6mm |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| Χρήση | Κάλυψη |
|---|---|
| Υλικό | Χρωματισμένος χάλυβας |
| Τύπος | κρύα διαμόρφωση ρόλων |
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κύλινδροι | 19 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| όνομα | Ρόλος κορυφογραμμών ΚΑΠ στεγών μετάλλων της Κίνας που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Του δέλτα έλεγχος αναστροφέων PLC |
| Τροφοδοσία | 3-Phase, 380V, 50Hz |
| Κύριο πλαίσιο | Χ-ακτίνα 350 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος | σχηματισμός κρύου ρολού |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Ικανότητα | 8-10μ/λεπτό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, ο πίνακας ελέγχου συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 60days μετά από λάβετε τη συμφωνηθείσα κατάθεση. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Κύλινδροι | 14 Σταθμοί |
| Δομή | Τύπος στάσεων |
| Υλικό λεπίδων | Cr12 |
| Δύναμη | 15+5.5Kw |
| Βασικό υλικό κυλίνδρου | Cr12 |
|---|---|
| Αξία | 45# χάλυβα |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 15m/min |
| Κύλινδροι | 14 Σταθμοί |
| Υλικό λεπίδων | Cr12 |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15m/min |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
| Βασικό υλικό κυλίνδρου | Cr12 |
| Υλικό λεπίδας | Cr12 |
| Δύναμη | 15+5.5Kw |