| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.81.2mm |
| Διάμετρος υλικού | 930mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 22/24 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβας |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50HZ/3PHASE |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 120mm |
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Άξονας κυλίνδρων | 45# χάλυβας |
| Υλικό | ΓΠ PPGi |
|---|---|
| Ικανότητα | 2-10m/min |
| Βάρος μηχανών | 3.1Τ |
| κυλίνδρους | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Μηχανή μορφοποίησης κυλίνδρων |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Τύπος | Ρόλος κεραμιδιών Drive αλυσίδων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 6.7*1.6*1.3m |
| Διάσταση μηχανών | 12.1*1,5*1,6m |
|---|---|
| Υλικό πάχος | 1,5-3,0 χλστ |
| Υλικό πλάτος | Προσαρμόσιμες ανάλογα με τις ανάγκες |
| Υλικός τύπος | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | Ρόλος του CZ Purlin που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υλικό | PPGI/GI |
|---|---|
| Ταχύτητα | μέγιστο 15μ/λεπτό |
| Βάρος μηχανών | 3.1Τ |
| κυλίνδρους | 45# χάλυβας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Βάρος μηχανής | 33600KG |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 45 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Μέγεθος μηχανής | 26100x2770x1430 χιλιοστά |
| Υλικό κοπτήρα | Cr12 |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50HZ/3PHASE |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 2-15m/min |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 14-18 σταθμοί |
| Υλικός τύπος | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Σύνθετος οικοδεσπότης | τετραγωνικός σωλήνας 80 * 160 * 6mm |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 28KW |
| Βάρος μηχανών | 15 Τ |
| Διαστάσεις | 45.000 * 2500 * 2500mm |
| πόσοι εργαζόμενοι για να λειτουργήσει | 5 λαοί |