| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό | galvanized χάλυβα |
|---|---|
| Χρήση | Υδρορροή στεγών |
| Εξουσία | 4+4kw |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 30days |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Τάση | 380V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρήση | Κορυφογραμμή στεγών |
|---|---|
| Ικανότητας | 810m/min |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Τάση | 380V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Τύπος υλικού | ΓΓΠ/ΓΓΠ |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.45mm-0.60mm |
| πλάτος υλικού | 333mm |
| Σταθμός κυλίνδρων | 20 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# χάλυβας με την επεξεργασία χρωμίου |
| χρώμα | μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Το μήνα | 30 σύνολα |