| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Cr12 |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 50 χιλιοστά |
| Βασικό υλικό κυλίνδρου | Cr12 |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 12m/min |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 915mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12/13Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Δάχος | 0.3-0.8mm |
|---|---|
| Ταχύτητα επεξεργασίας | 6-10m/min |
| Πάχος της επιτροπής | 50-200 χιλιοστά |
| Πρωτοϋλικά | Προχρωματισμένα φύλλα, G350-550 |
| Ταχύτητα γραμμής παραγωγής | 2~8 m/min |
| Τύπος | Αυτόματη |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | κοπή πριονιών μυγών |
| Ταχύτητα | 810m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Κατάλληλο υλικό | Χάλυβα χρωματιστά, Ζυγισμένα, Αλουμίνιο. |
|---|---|
| Πάχος της πρώτης ύλης | 2 χιλιοστά |
| Ρολάρι | 15 σειρές |
| το μέγεθος της πλευράς C του H | 50 χιλιοστά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι Tianjin |
| Ρόλος που διαμορφώνει την ταχύτητα | 15-20m/min |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 4KW |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.30.6mm |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
| Κώδικας Hs | 8462219000 |
| Χρήση | Κατασκευή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 11.5mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 7.5+7.5kw |
| Τύπος | Πλακάκια αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 4+4kw |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |