| Χρώμα | μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Το μήνα | 30 σύνολα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Δύναμη | 4+4 KW |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνας |
| σύστημα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλικό τέμνον σύστημα |
| ταχύτητα εργασίας | 0 - 15 μ/λ. |
| Δύναμη | 4+4KW |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνας |
| σύστημα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλικό τέμνον σύστημα |
| ταχύτητα εργασίας | 0 - 15 μ/λ. |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνας |
| σύστημα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλικό τέμνον σύστημα |
| ταχύτητα εργασίας | 0 - 15 μ/λ. |
| Χρώμα | όπως απαιτείτε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική κοπή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Κατάλληλο Υλικό | Έγχρωμη πλάκα χάλυβα, γαλβανισμένη σανίδα, πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος πρώτης ύλης | 1,5-3 mm (μέγιστο 3 mm) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.81.2mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1005mm |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι Tianjin |
| Δάχος υλικού | 0.30.6mm |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| Ταχύτητα | 15m/min |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 15+15+15+5,5KW |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Βάρος μηχανής | 33600KG |
| Διάμετρος του άξονα | Φ100mm |