| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Διάσταση | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18Stations |
| Βάρος | 8,5 τόνοι |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος οχήματος | Κίνηση αλυσίδων |
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας, αλουμίνιο, έγχρωμος χάλυβας, ανοξείδωτος χάλυβας, κ.λπ. |
| τροφοδοσία | 380V/ 3Phase/ 50Hz (προσαρμόσιμο) |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 8-20μ/λεπτό |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18Stations |
|---|---|
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας, αλουμίνιο, έγχρωμος χάλυβας, ανοξείδωτος χάλυβας, κ.λπ. |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC |
| Διάσταση | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 24 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| πρώτη ύλη | φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Χρήση | συστήματα φύλλου οροφής |
| Προφίλ | Προσαρμοσμένη |
| κοπή methold | Υδραυλική αποκοπή |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1200 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 11Stations |
| Διάμετρος άξονα | Φ70mm |
| Τύπος Marerial | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος Υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1200 mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Παραγωγή | 812m/min |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Hebei, Κίνα (Ηπειρωτική) |
| Δύναμη (W) | 4+4kw |
| Διάσταση | 7*1.5*1.5m |
| Βάρος | 4t |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1200 mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 11Stations |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Χρήση | Ρόλος επιτροπής τοίχων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Προφίλ | Προσαρμοσμένος |
| κύλινδρος | #45 χάλυβας |
| Όνομα | ρόλος επιτροπής τοίχων φύλλων στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το κύριο μηχάνημα είναι γυμνό, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο από χαρτοκιβώτιο |