| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| πρώτη ύλη | φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Χρήση | συστήματα φύλλου οροφής |
| Προφίλ | Προσαρμοσμένη |
| κοπή methold | Υδραυλική αποκοπή |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Αυτόματος ρόλος στεγών προηγούμενος |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC |
|---|---|
| Διάσταση | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων για τοπίο |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Βερνικωμένος ζαρωμένος ρόλος φύλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πλάτος πρώτης ύλης | 1250mm |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| παραγωγή meriod | 45days |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλική κοπή |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 14 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2000 CE |
|---|---|
| Τύπος | βερνικωμένο φύλλο στεγών κεραμιδιών |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |