| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος | Ρόλος Knudson κήπων προηγούμενος/ρόλος μετάλλων φύλλων που διαμορφώνει τη χρήση εργοστασίων μηχανών |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 18 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC |
|---|---|
| Τύπος κίνησης | Δρόμος αλυσίδας |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 8-20μ/λεπτό |
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας, αλουμίνιο, έγχρωμος χάλυβας, ανοξείδωτος χάλυβας, κ.λπ. |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρώμα | όπως απαιτείτε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική κοπή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 13 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | ΕΠΓΠ / ΓΓΠ |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | Άνω μέρος: 1200 mm; Κάτω: 1220 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 11 σταθμοί ; Κάτω: 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | Άνω μέρος: 1200 mm; Κάτω: 1220 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 12 σταθμοί ; Κάτω: 15 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Βάρος | 8,5 τόνοι |
|---|---|
| Διάσταση | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18Stations |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 8-20μ/λεπτό |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC |