| Πάχος | 0.30.6mm |
|---|---|
| Ταχύτητα | 4m/min |
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
| Σχεδιασμός | έθιμο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | βερνικωμένο φύλλο στεγών κεραμιδιών |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πλάτος πρώτης ύλης | 1250mm |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
|---|---|
| Υλικό | PPGI, ΓΠ |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ | Ανάγκη 1 πρόσωπο |
| Ικανότητας | 210m/min |
| Βάρος | 6t |
| Χρήση | βιβλιοδεσίας |
|---|---|
| Προφίλ | έθιμο |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Μέγεθος | 4» 5» 6» |
| βάρος “ | 2T |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30days |
| Όροι πληρωμής | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 σύνολα/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Παραγωγή | 8-10μ/λεπτό |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 4+4KW |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Εργαζόμενοι | 100 |
| Τύπος | Ύφος της Ονδούρας |
|---|---|
| Πλάτος | 1250MM |
| κύλινδροι | 15 και 12 κύλινδροι |
| χρώμα μηχανής | bule και κίτρινος |
| Πάχος | 0.3 - 0,6 χιλ. |