| Δάχος | 0.3-0.8mm |
|---|---|
| Ταχύτητα σχηματισμού | 8-20μ/λεπτό |
| Διάσταση | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Συνολική ισχύς | 5.5+4KW |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2000 CE |
|---|---|
| Τύπος | βερνικωμένο φύλλο στεγών κεραμιδιών |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30days |
| Όροι πληρωμής | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 σύνολα/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1200 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Αριθμός Μοντέλου | Διπλό στρώμα ρολό αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνας |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 810m/min |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1200 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 13 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος | διπλός ρόλος στρώματος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Όνομα | Διπλό στρώμα που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1000mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 11 σταθμοί ; Κάτω: 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |