| Τύπος | ζαρωμένο φύλλο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Ασία |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Τραπεζοειδής ρόλος επιτροπής τοίχων στεγών γεια-πλευρών που διαμορφώνει τη μηχανή για την επιτροπή τ |
|---|---|
| Χρήση | Τείχος |
| Δύναμη μηχανών | 4+4kw |
| Ταχύτητα | 1520m/min |
| εργαζόμενος | 1-2only |
| Τύπος | διπλός ρόλος στρώματος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Όνομα | Διπλό στρώμα που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| παραγωγή meriod | 45days |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλική κοπή |
| Δύναμη (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνας |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 210m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Βάρος | 4-5T |
|---|---|
| Χρήση | Βερνικωμένη επιτροπή υλικού κατασκευής σκεπής κεραμιδιών |
| σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πλάτος σίτισης | 1200mm |
| Υλικό πάχος | 0.30.6mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |