| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Πιστοποιητικό | CE&ISO |
|---|---|
| Εμπειρία | 20 έτη |
| Κύρια αγορά | Αμερικανός, ευρωπαϊκά |
| Χρόνος ζωής | 15-20 έτη |
| Εξουσιοδότηση | Ολόκληρη ζωή |
| Χρήση | Στέγη βημάτων |
|---|---|
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Χρόνος ζωής | 10 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Χρήση | στέγη χάλυβα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | χρόνος ζωής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | σχέδιο δύο στο ένα |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Δύναμη | 5.5Kw |
| Βάρος | 7T |
| Υλικό | DX51 |
|---|---|
| Πάχος | 0,4-0,6 χιλιοστά |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Τύπος | Πλατεία |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | βιβλιοδεσίας |
|---|---|
| Προφίλ | έθιμο |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Μέγεθος | 4» 5» 6» |
| βάρος “ | 2T |
| Υλικό | DX51 52 53 |
|---|---|
| τύπος | μισός κύκλος |
| πάχος | 0.30.6mm |
| μήκος | 11m |
| βάρος | 5T |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |