| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| πλάτος σπειρών | 1220mm |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 20m/min |
| Υλικό ρόλων | No.45 χάλυβας |
| Βάρος | 4t |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος | Αυτόματος |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική κοπή |
| Πλάτος πρώτης ύλης | 1000mm |
| καθιερώστε το έτος | 1996 |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλική περικοπή |
| ταχύτητα εργασίας | 8-10m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβας, σκληρό chorme |
| Ταχύτητα | επάνω σε 9m/min, κάτω 2m/min |
| Το πάχος του υλικού | 0.30.6mm |
| Κατάλληλο Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Χρήση | Τεγίδα στέγης |
| Ικανότητα | 8-10μ/λεπτό |
| Γροθιά | ΝΑΙ |
| πάχος | 3mm |
| Κατάλληλο υλικό | Χάλυβας Galvainzed |
|---|---|
| Χρήση | Purlin στεγών |
| Ικανότητα | 8-10m/min |
| Punching | ναι |
| Πάχος | 3mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |