| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1220 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Κεραμίδι που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Χρήση | Στέγη |
| Δύναμη (W) | 5.5+7.5KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | διπλός ρόλος στρώματος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη και τοίχος |
| Ικανότητα | 15m/min |
| όνομα | ταΐζοντας στον πίνακα το διπλό ρόλο φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής στρώματος που διαμορφώνει τη μηχ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το κύριο μηχάνημα είναι γυμνό, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο από χαρτοκιβώτιο |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κύλινδροι | 12 σταθμοί |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
| Κύλινδροι | 22 Σταθμοί |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V 60HZ 3Φάση (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 75 χιλιοστά |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
| Δάχος υλικού | 0.30.6mm |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι Tianjin |
| Τύπος | Μηχανή διαμόρφωσης ρολού πλακιδίων βήματος στέγης |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2m/min |
| Υλικό του κυλίνδρου | #45 χάλυβας |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| ταχύτητα | 2m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |