| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Δύναμη (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνας |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 810m/min |
| Τύπος | Ρόλος κεραμιδιών Drive αλυσίδων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 6.7*1.6*1.3m |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.81mm |
| Σταθμός κυλίνδρων | 18 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Διάμετρος του άξονα | Φ70mm |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | στέγη |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Ρόλος μετάλλων φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| υλικό πλάτος | 1250mm |
| Thicknes | 0.30.6mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| υλικό | ΓΠ PPGI |
| πλάτος | 1000mm |
| πάχος | 0.30.6mm |
| χρόνος ζωής | περισσότερο από 10 έτη |
| Τύπος | διπλός ρόλος στρώματος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Στέγη |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Χρώμα μηχανών | μπλε |
|---|---|
| υλικό πλάτος | 1500mm που γαλβανίζεται |
| Τύπος Μηχανής | Όροφος ρολό κατάστρωμα αποτελούν μηχανή |
| Ύφος μηχανών | Ύφος της Γερμανίας |
| πόσος κύλινδρος | 28 κύλινδροι |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλική περικοπή |
| ταχύτητα εργασίας | 8-10m/min |