| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής μετάλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Ασία |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Εξουσία | 4+4kw |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής μετάλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Ασία |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής μετάλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κατάλληλη αγορά | Ασία |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Τάση | 380V ή προσαρμοσμένος |
| πρώτη ύλη | φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Χρήση | συστήματα φύλλου οροφής |
| Προφίλ | Προσαρμοσμένη |
| κοπή methold | Υδραυλική αποκοπή |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 4m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | Ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής χάλυβα που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1220mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 560mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Τύπος | Ρόλος κεραμιδιών Drive αλυσίδων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 6.7*1.6*1.3m |