| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος κεραμιδιών | Χάλυβας |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 5.5Kw |
| Βάρος | 4.5t |
| Κοπή | υδραυλικός κόπτης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | ρόλος επιτροπής τοίχων πάχους 0.4 - 0.8mm που διαμορφώνει τη μηχανή για τον κήπο, ξενοδοχείο |
|---|---|
| Χρήση | Τείχος |
| Δύναμη μηχανών | 4+4kw |
| Ταχύτητα | 1520m/min |
| εργαζόμενος | 1-2only |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.81.2mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1005mm |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
|---|---|
| Υλικό | PPGI, ΓΠ |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ | Ανάγκη 1 πρόσωπο |
| Ικανότητας | 210m/min |
| Βάρος | 6t |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Υλικό | γαλβανισμένος χάλυβας, κρύος χάλυβας |
|---|---|
| Πάχος | 0.50.9mm |
| Χωρητικότητα | 25m/min |
| όνομα | κρύο στήριγμα χάλυβα ρουλεμάν άξονων 175mm που διαμορφώνει τις φάσεις μηχανών 380v 50hz 3 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Ρόλος που διαμορφώνει την ταχύτητα | 15-20m/min |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Κώδικας Hs | 8462219000 |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 70 χιλιοστά |
| Χρήση | κατασκευή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.30.5mm |
| Ικανότητα | 40m/min |
| Δύναμη | 5.5+4+1.5KW |