| Παραγωγή της ταχύτητας (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Υδραυλική δύναμη σταθμών (KW) | 9 |
| Δύναμη μηχανών Uncoiler | 2.2 KW |
| Συνολική δύναμη | 21,2 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| αγοράς | Ασία |
|---|---|
| Υλικό | 1220/915 |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ικανότητας | 810m/min |
| Εγγύηση | διάρκεια ζωής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρήση | Στέγη και τοίχος |
|---|---|
| Ικανότητα | 15m/min |
| Δύναμη | 4+4KW |
| Βάρος | 5-6T |
| μήκος | 78M |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Κατάλληλο υλικό | Χάλυβας Galvainzed |
|---|---|
| Χρήση | Purlin στεγών |
| Ικανότητα | 8-10m/min |
| Punching | ναι |
| Πάχος | 3mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30days |
| Όροι πληρωμής | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 σύνολα/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
|---|---|
| Κώδικας Hs | 8462219000 |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 4KW |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 70 χιλιοστά |