| Διάμετρος κύριου άξονα | 75 χιλιοστά |
|---|---|
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
| Κωδικός ΕΣ | 8462219000 |
| Υδραυλικός σταθμός | 5.5 KW, 46# Υδραυλικό λάδι |
| λειτουργική κατάσταση | Κουμπί + οθόνη αφής Panasonic/Delta |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 75 χιλιοστά |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| Αριθμός Μοντέλου | Διπλό στρώμα ρολό αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνας |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 810m/min |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1250 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Πάνω: 12 σταθμοί, Κάτω: 17 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Πραγματικό πλάτος | 1220/1225/1250 χιλιοστά |
|---|---|
| ΓΙΑΡΙΑ | 8-12m/min |
| Μηχανή | 11+11+5,5KW |
| Φρέμα | Ζυγισμένα με χάλυβα 400 χιλιοστών |
| τέμνουσα ανοχή μήκους | ± 1mm |
| Τύπος κοπής | υδραυλική κοπή |
|---|---|
| τέμνουσα ανοχή μήκους | ± 1mm |
| Μηχανή | 11+11+5,5KW |
| Τύπος | Ρόλος γεφυρών πατωμάτων που διαμορφώνει τη μηχανή |
| ΓΙΑΡΙΑ | 8-12m/min |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 1-1,2 mm |
| πλάτος υλικού | 1000 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1000mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 11 σταθμοί ; Κάτω: 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος | κρύα διαμόρφωση ρόλων |
|---|---|
| Χρήση | στέγη βιλών |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα παραγωγής | 8-12m/min |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1250 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |