| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 24m/min |
| Βάρος μηχανών | 3.1t |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | με μηχανή ρολλών |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 560mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 20m/min |
| Βάρος μηχανών | 4.5T |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | 0.15mm0.4mm γαλβανισμένος ρόλος στεγών χάλυβα αυτόματος που διαμορφώνει το ρόλο φύλλων μηχανών/στεγώ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V, 50HZ, 3PHASE |
|---|---|
| Τυλιδοποιούμενο πάχος | 0.3-0.8mm |
| Λιμένας εξαγωγής | Λιμάνι Tianjin ή άλλο λιμάνι της Κίνας |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Υδραυλικός σταθμός | 5.5 KW, 46# Υδραυλικό λάδι |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V, 50HZ, 3PHASE |
|---|---|
| λειτουργική κατάσταση | Κουμπί + οθόνη αφής Panasonic/Delta |
| Λιμένας εξαγωγής | Λιμάνι Tianjin ή άλλο λιμάνι της Κίνας |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Τυλιδοποιούμενο πάχος | 0.3-0.8mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρώμα μηχανών | μπορέστε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική κοπή |
| Κατάσταση | Νέα |
| Δύναμη (W) | 5.5Kw |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνας |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Το μήνα | 30 σύνολα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τάση | 380V 50 Hz 3 φάσης |
|---|---|
| Υλικό | γαλβανισμένο/φύλλο χάλυβα χρώματος |
| άξονα | 75mm, στερεό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 5.5Kw |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι Tianjin |
| Δάχος υλικού | 0.30.6mm |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |